KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8293069
nr 829 3069
Akvarell
Oidentifierad konstnär, får, signerad-2002, motivets mått: 39x28
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:28:12
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr